adse
ads

Hakkımızda

 

Beyza.org ile Teknoloji Cebinde! Teknolojinin daha gelişmesi ile zaman zaman hayatımızı kolaylaştıran android ve ios apple cep telefonları, tabletler bilgisayarlar ve diğer mobil cihazlar hemen hemen herkesin kullanacagi bir hale geldi.  Biz ise sizler icin de Beyza.org ailesi olarak Nedir? ,Nasil? Nasil Yapilir İnternet, web , teknoloji , Bedava İnternet başta olmak üzere sizlere Bedava roblox Pubg Mobile Hesapları,  Bedava windows 10 lisans kodu vb Netflix Hesapları ve Diğer Premium Hesaplar oyun ve teknoloji dünyasına ait son gelişmeleri sizlere sunma amacındayız.

Dünya ve Turkiye cevresinde ve ülkemizdeki teknoloji haberlerini, ve oyun apk mobil ve pc oyunlarini severlere özel olarak da hesaplarını geliştirmeye ve oyun zevklerini artırmaya yönelik kullanışlı ipuçlari sunuyoruz. Paylaştığımız gelişmeleri ve haberleri de her zaman olduğu gibi her kesimin anlayacağı bir dilde ve ihtiyaca yönelik araştırma yaparak size makale seklimde beyza.org sitemizde sunuyoruz. Teknolojik gelişmeler, oyunlar, GSM operatörleri ve sosyal medya platformları hakkında yapacağınız ve araştırdığınız konular için sadece gerekli bilgileri sizinle paylaşarak, sizleri teknoloji dünyası ile buluşturuyoruz.

Beyza.org ailesi olarak tamamen tarafsız bir araştırma ve habercilik anlayışı ile hareket ederek kendi yazar kadromuzla içerik üretiyor ve sizlerin ilgi alanı olan teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek hem kendimizi güncelliyor hem de sizlerin merak ettiği soruları cevaplıyoruz.

Mobil dünyaya bir adım daha yaklaşacağınız, mobil dünya hakkında merak ettiğiniz sorulara dair cevapları bulacağınız ve böylece de teknolojiden hiçbir zaman kopmayacağınız zengin içeriklerimiz ve güncel haberlerimizi sizinle buluşturarak akıllı cep telefonları, tablet bilgisayarlar ve günlük hayatta kullandığımız diğer teknolojik cihazlar ile gelişmeleri her zaman takip edebilir, oyunlara ve merak ettiğiniz konulara dair incelemeleri bulabilir, oyunlarda ve sosyal medya platformlarını kullanırken sizlere yardımcı olabilecek olan değerli ipuçlarını yakalayabilirsiniz.

Her zaman sizlerin ihtiyacına yönelik yaptığımız araştırmalardan sonra edindiğimiz bilgileri sizinle paylaşıyoruz; merak ettiğin Teknoloji Cebinde!
Sizlerden gelen istekler, talepler ve güncel haberler ile yaptığımız araştırmalarımızı hemen her gün geliştirerek ve yenileyerek sizinle beraber günceli takip ettiğimiz yazılarımız hakkında yorumlarda bulunmak isterseniz de makalelerimizin altında bulunan kısımda yorumlarınızı bizimle paylaşabilir veya İletişim sayfamız üzerinden de her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

beyza.org  dünya ve Türkiye gündeminde yer alan bir çok kategorideki  eğitim içeriklerini derleyip Ders Notları, Sınav Soruları, Bilimsel Makaleler, Pdf Haline Getirilmiş Kitaplar, Slayt ve Metin halinde siz değerli takipçilerimize iletir.

beyza.org 2020 yılında yüzlerce kategoride eğitim sektöründe ders notları ve birçok eğitimsel kaynakları hazırlayarak siz değerli takipçi ve ziyaretçilerimizi bilgilendirmek üzerine inşa edilmiş ve açılmıştır. Sektördeki eğitim severlerini baz alan internet sitemize en güncel içerikleri ekliyoruz. Sitemizdeki arama kısmından arama yaparak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

beyza.org adil bir internet sitesi olmakla beraber içerikleri kendi üretir. Ekibimiz tarafından girişi yapılan özgün yazılar izinsiz kopyalanıp yazılamaz. Bizlerle iletişime geçmek istiyorsanız tıklayınız.

Not: Yayınlamış olduğumuz içeriklerdeki dökümanları dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik sitemizden kalıcı olarak  silinir.

Başa dön tuşu