adse
ads
Neden | Nasil | Nedir

İnat box açılmama sebebi nedir, çözümü

İnat box açılmama sebebi nedir, çözümü…
İnat box açılmıyor ve uygulamaya giriş yapamıyorsanız aşağıda sıraladığımız adımları takip ederek yaşadığınız problemleri çözebilirsiniz.
Genelde yabancı ülkelerin liglerini takip etmek veya internet üzerinden futbol maçları izlemek için başvurduğumuz bir Android uygulaması olan İnat Tv Pro uygulamasında bazı hatalar meydana gelebiliyor. Kullanımı bedava olan ve çok sevilen popüler bir uygulama olan İnat Box 2022 için en çok karşılaşılan ve merak edilen konu olan “İnat Box açılmama sorunu”nu yaşadığınız an yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:
-Cep telefonunuzun “Ayarlar” bölümünden “Uygulamalar” sekmesi girerek İnat box uygulamasına tıklayın. Açılan pencerede “Verileri temizle” butonunu bulup tıklayarak çerezleri ve ön bellek verilerini temizleyin.
– Hala aynı sorun devam ediyorsa, İnat box uygulamasını cep telefonunuzdan kaldırıp tekrar yükleyin.
– Bu adıma kadar hala sorun devam ediyorsa ya İnat box uygulama merkezi kısa süreli bir bakım çalışması yapıyor ya da bazı saatlerde yaşanan yoğunluktan dolayı giriş yapamıyorsunuz demektir. Bu durumda da 10 dakika ara verip yeniden giriş yapmayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu